Korzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Wszystkie artykuły
Co-szkodzi-plemnikom

Co szkodzi plemnikom?

Negatywnie na męskie nasienie mogą wpływać nie tylko używki, niektóre produkty spożywcze, kosmetyki, środki chemiczne, ale również nieodpowiedni styl życia i zanieczyszczone środowisko. W trosce o swoją płodność mężczyźni powinni wiedzieć, co obniża jakość i ilość plemników.

Jak-poprawic-jakosc-nasienia

Jak poprawić jakość nasienia?

Mężczyzna, który chce poprawić jakość swojego nasienia i zwiększyć szansę na zostanie ojcem powinien zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę, aktywność fizyczną i seksualną.

Azoospermia-czy-z-taka-diagnoza-jest-szansa-na-dziecko

Azoospermia – czy z taką diagnozą jest szansa na dziecko?

Azoospermii nie można wykryć samodzielnie, nie daje charakterystycznych objawów chorobowych poza problemami z uzyskaniem potomstwa. Całkowity brak plemników stwierdza się wyłącznie w oparciu o badanie nasienia.

Oligospermia-co-zrobic-gdy-plemnikow-jest-za-malo

Oligospermia – co zrobić, gdy plemników jest za mało?

Oligospermia czy oligozoospermia to jedna z najczęstszych przyczyn męskiej niepłodności, która spowodowana jest znacznym obniżeniem ilości plemników w nasieniu. Choć nie jest całkowitą przeszkodą na drodze do założenia rodziny, to warto jak najszybciej wykryć jej przyczyny i podjąć odpowiednie leczenie, by móc znacznie zwiększyć swoje szanse na potomstwo.

Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Nie ma złych pytań, jesteśmy po to, by pomóc. Nasz specjalista chętnie z Tobą porozmawia, doradzi i wyjaśni wszelkie wątpliwości dotyczące wizyt, badań, zabiegów, a także opowie o naszych metodach leczenia.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPECJALISTĄ Z WYBRANEJ KLINIKI:

Skontaktuj się z naszym specjalistą

Warszawa - Śródmieście
Phone icon +48 22 300 50 90