BADANIA GINEKOLOGICZNE ŁÓDŹ - KONSULTACJE I LECZENIE DLA KOBIET

Klinika Bocian w Łodzi to nowoczesny ośrodek w centrum Polski zajmujący się diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz ginekologią i położnictwem. W placówce podchodzimy do każdej pacjentki bardzo indywidualnie. Dbamy o jej komfort, a także o intymną i przyjazną atmosferę. Posiadamy zespół specjalistów z zakresu ginekologii, położnictwa i endokrynologii ginekologicznej. Ośrodek jest wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny, który zapewnia profesjonalną diagnostykę. W Klinice Bocian w Łodzi przeprowadzamy szeroki zakres badań laboratoryjnych. Wykonujemy też USG i badania ginekologiczne.

Badanie ginekologiczne Łódź - kompleksowa pomoc

Badanie ginekologiczne w Klinice Bocian w Łodzi zostaje przeprowadzone u pacjentek, które zgłosiły się, aby profilaktycznie zbadać swoją płodność, chcą sprawdzić stan narządów rodnych, planują stosowanie antykoncepcji, pragną rozpocząć współżycie z partnerem oraz są w ciąży lub myślą o macierzyństwie. Poza tym wykonuje się je u pacjentek, które zmagają się z:

G-bole-narzadow-rodnych.svg
dolegliwościami bólowymi,
G-infekcje-intymne.svg
infekcjami intymnymi,
G-nieprawidlowe-cykle-miesiaczkowe.svg
nieregularnymi cyklami miesiączkowymi,
G-nieplodnosc.svg
niepłodnością.
G-bole-narzadow-rodnych.svg
dolegliwościami bólowymi,
G-infekcje-intymne.svg
infekcjami intymnymi,
G-nieprawidlowe-cykle-miesiaczkowe.svg
nieregularnymi cyklami miesiączkowymi,
G-nieplodnosc.svg
niepłodnością.

Konsultacja ginekologiczna w Łodzi - przebieg

Pierwsza konsultacja ginekologiczna w Klinice Bocian w Łodzi zaczyna się od wywiadu medycznego z lekarzem ginekologiem. Pacjentka może spodziewać się pytań na temat terminu i długości ostatniej miesiączki, regularności cykli miesiączkowych, występujących dolegliwości bólowych oraz przyjmowanej antykoncepcji. Kolejną częścią wizyty jest badanie ginekologiczne, podczas którego oceniane są narządy płciowe. Badana jest szyjka macicy, a także jajniki i macica. W trakcie badanie możliwe jest pobranie wymazu do cytologii. Lekarz może przeprowadzić też badanie USG narządu rodnego.

Konsultacja ginekologiczna Łódź - zapisy i dojazd

Klinika Bocian w Łodzi mieści się na 1 piętrze kompleksu HI Piotrkowska zlokalizowanego w centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej. Obok znajduje się Dworzec Tramwajowy Centrum, który umożliwia sprawny dojazd do ośrodka z każdej dzielnicy Łodzi. Blisko placówki położony jest dworzec kolejowy Łódź Fabryczna (2,5 km od kliniki) i Port Lotniczy Łódź (8 km od kliniki). Do kliniki należy kierować się wejściem od strony al. Adama Mickiewicza. Aby umówić się na badanie ginekologiczne należy skontaktować się telefonicznie z rejestracją, a konsultantka postara się znaleźć najlepszy termin dla pacjenta.

ul. Piotrkowska 157a
90-440 Łódź
+48 42 620 00 20 lodz@klinikabocian.pl

icon bus

Autobusy

Piotrkowska Centrum

- Linie 57, 72A, 80, 83

icon bus

Tramwaje

Piotrkowska Centrum

- Linie 10B, 12B, 3A, 3B, 8A, 8B

icon zoom

Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Nie ma złych pytań, jesteśmy po to, by pomóc. Nasz specjalista chętnie z Tobą porozmawia, doradzi i wyjaśni wszelkie wątpliwości dotyczące wizyt, badań, zabiegów, a także opowie o naszych metodach leczenia.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPECJALISTĄ Z WYBRANEJ KLINIKI:

Skontaktuj się z naszym specjalistą

Warszawa - Śródmieście
Phone icon +48 22 300 50 90

Specjalistyczna wiedza

Badania genetyczne Łódź
Badania genetyczne Łódź

W ramach diagnostyki niepłodności lekarze kliniki w Łodzi mogą zalecić parze różnego rodzaju badania genetyczne. Zazwyczaj są to: badania kariotypu, AZF, CFTR, MTHFR, czynnika V Leiden.

Czytaj dalej

Klinika leczenia niepłodności Łódź
Klinika leczenia niepłodności Łódź

Klinika w Łódź to nowoczesna placówka z doświadczoną kadrą lekarzy i embriologów, zajmująca się kompleksowo diagnostyką i leczeniem niepłodności m.in. za pomocą inseminacji (IUI) oraz in vitro.

Czytaj dalej

Inseminacja Łódź
Inseminacja Łódź

Wskazaniami do wykonania inseminacji domacicznej (IUI) w klinice w Łodzi są m.in. niska jakość nasienia, nieprawidłowości anatomiczne, zaburzenia owulacji, wczesne stadium endometriozy.

Czytaj dalej

Badanie nasienia Łódź
Badanie nasienia Łódź

Płodność mężczyzn można zweryfikować wykonując badanie nasienia. Nowoczesne laboratorium w Łodzi sprawdza liczebność plemników, ich żywotność, ruchliwość, a także morfologię, czyli budowę.

Czytaj dalej

In vitro Łódź
In vitro Łódź

W klinice w Łodzi para przed in vitro jest szczegółowo diagnozowana. Lekarze uważnie prowadzą całą stymulację hormonalną kobiety, poprzedzającą zabieg punkcji, hodowli i transferu zarodków.

Czytaj dalej

Prowadzenie ciąży Łódź
Prowadzenie ciąży Łódź

Klinika Bocian w Łodzi zapewnia kobietom spodziewającym się dziecka najlepszą opiekę specjalistów ginekologii i położnictwa w Polsce. Nasi lekarze dysponują dużą wiedzą z zakresu prowadzenia ciąży.

Czytaj dalej