BADANIA GINEKOLOGICZNE ŁÓDŹ - KONSULTACJE I LECZENIE DLA KOBIET

Klinika Bocian w Łodzi to nowoczesny ośrodek w centrum Polski zajmujący się diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz ginekologią i położnictwem. W placówce podchodzimy do każdej pacjentki bardzo indywidualnie. Dbamy o jej komfort, a także o intymną i przyjazną atmosferę. Posiadamy zespół specjalistów z zakresu ginekologii, położnictwa i endokrynologii ginekologicznej. Ośrodek jest wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny, który zapewnia profesjonalną diagnostykę. W Klinice Bocian w Łodzi przeprowadzamy szeroki zakres badań laboratoryjnych. Wykonujemy też USG i badania ginekologiczne.

Badanie ginekologiczne Łódź - kompleksowa pomoc

Badanie ginekologiczne w Klinice Bocian w Łodzi zostaje przeprowadzone u pacjentek, które zgłosiły się, aby profilaktycznie zbadać swoją płodność, chcą sprawdzić stan narządów rodnych, planują stosowanie antykoncepcji, pragną rozpocząć współżycie z partnerem oraz są w ciąży lub myślą o macierzyństwie. Poza tym wykonuje się je u pacjentek, które zmagają się z:

G-bole-narzadow-rodnych.svg
dolegliwościami bólowymi,
G-infekcje-intymne.svg
infekcjami intymnymi,
G-nieprawidlowe-cykle-miesiaczkowe.svg
nieregularnymi cyklami miesiączkowymi,
G-nieplodnosc.svg
niepłodnością.
G-bole-narzadow-rodnych.svg
dolegliwościami bólowymi,
G-infekcje-intymne.svg
infekcjami intymnymi,
G-nieprawidlowe-cykle-miesiaczkowe.svg
nieregularnymi cyklami miesiączkowymi,
G-nieplodnosc.svg
niepłodnością.

Konsultacja ginekologiczna w Łodzi - przebieg

Pierwsza konsultacja ginekologiczna w Klinice Bocian w Łodzi zaczyna się od wywiadu medycznego z lekarzem ginekologiem. Pacjentka może spodziewać się pytań na temat terminu i długości ostatniej miesiączki, regularności cykli miesiączkowych, występujących dolegliwości bólowych oraz przyjmowanej antykoncepcji. Kolejną częścią wizyty jest badanie ginekologiczne, podczas którego oceniane są narządy płciowe. Badana jest szyjka macicy, a także jajniki i macica. W trakcie badanie możliwe jest pobranie wymazu do cytologii. Lekarz może przeprowadzić też badanie USG narządu rodnego.

Badanie ginekologiczne Łódź - cena

Koszt konsultacji ginekologicznej w Klinice Bocian w Łodzi wynosi 280 zł. Cena zawiera badanie USG narządu rodnego, które może zostać wykonane przez specjalistę w zależności od stanu medycznego pacjentki.

Więcej informacji

Ginekologia Łódź - zapisy i dojazd

Klinika Bocian w Łodzi mieści się na 1 piętrze kompleksu HI Piotrkowska zlokalizowanego w centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej. Obok znajduje się Dworzec Tramwajowy Centrum, który umożliwia sprawny dojazd do ośrodka z każdej dzielnicy Łodzi. Blisko placówki położony jest dworzec kolejowy Łódź Fabryczna (2,5 km od kliniki) i Port Lotniczy Łódź (8 km od kliniki). Kierując się do Kliniki Bocian należy skorzystać z wejścia C znajdującego się od strony al. Adama Mickiewicza lub z wejścia B od al. ZHP. Aby umówić się na badanie ginekologiczne należy skontaktować się telefonicznie z rejestracją, a konsultantka postara się znaleźć najlepszy termin dla pacjenta.

ul. Piotrkowska 157a
90-440 Łódź
+48 42 620 00 20 lodz@klinikabocian.pl

icon bus

Autobusy

Piotrkowska Centrum

- Linie 57, 72A, 80, 83

icon bus

Tramwaje

Piotrkowska Centrum

- Linie 10B, 12B, 3A, 3B, 8A, 8B

icon zoom

Klinika leczenia niepłodności w Łodzi - zespół lekarzy

Zespół lekarzy Kliniki Bocian w Łodzi składa się z najlepszych doświadczonych specjalistów ginekologii i położnictwa, którzy od wielu lat zajmują się leczeniem kobiecej i męskiej niepłodności.

Robert Skalski dr n. med. Robert Skalski Biografia
Ireneusz Salata dr n. med. Ireneusz Salata Biografia
Magdalena Ziętara dr n.med. Magdalena Ziętara Biografia
Jakub Malinowski dr n. med. Jakub Malinowski Biografia
Magdalena Golańska-Wróblewska dr Magdalena Golańska-Wróblewska Biografia

Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Nie ma złych pytań, jesteśmy po to, by pomóc. Nasz specjalista chętnie z Tobą porozmawia, doradzi i wyjaśni wszelkie wątpliwości dotyczące wizyt, badań, zabiegów, a także opowie o naszych metodach leczenia.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPECJALISTĄ Z WYBRANEJ KLINIKI:

Skontaktuj się z naszym specjalistą

Warszawa - Śródmieście
Phone icon +48 22 300 50 90

Specjalistyczna wiedza

Badania genetyczne Łódź
Badania genetyczne Łódź

W ramach diagnostyki niepłodności lekarze kliniki w Łodzi mogą zalecić parze różnego rodzaju badania genetyczne. Zazwyczaj są to: badania kariotypu, AZF, CFTR, MTHFR, czynnika V Leiden.

Czytaj dalej

Klinika leczenia niepłodności Łódź
Klinika leczenia niepłodności Łódź

Klinika w Łódź to nowoczesna placówka z doświadczoną kadrą lekarzy i embriologów, zajmująca się kompleksowo diagnostyką i leczeniem niepłodności m.in. za pomocą inseminacji (IUI) oraz in vitro.

Czytaj dalej

Inseminacja Łódź
Inseminacja Łódź

Wskazaniami do wykonania inseminacji domacicznej (IUI) w klinice w Łodzi są m.in. niska jakość nasienia, nieprawidłowości anatomiczne, zaburzenia owulacji, wczesne stadium endometriozy.

Czytaj dalej

Badanie nasienia Łódź
Badanie nasienia Łódź

Płodność mężczyzn można zweryfikować wykonując badanie nasienia. Nowoczesne laboratorium w Łodzi sprawdza liczebność plemników, ich żywotność, ruchliwość, a także morfologię, czyli budowę.

Czytaj dalej

In vitro Łódź
In vitro Łódź

W klinice w Łodzi para przed in vitro jest szczegółowo diagnozowana. Lekarze uważnie prowadzą całą stymulację hormonalną kobiety, poprzedzającą zabieg punkcji, hodowli i transferu zarodków.

Czytaj dalej

Prowadzenie ciąży Łódź
Prowadzenie ciąży Łódź

Klinika Bocian w Łodzi zapewnia kobietom spodziewającym się dziecka najlepszą opiekę specjalistów ginekologii i położnictwa w Polsce. Nasi lekarze dysponują dużą wiedzą z zakresu prowadzenia ciąży.

Czytaj dalej