Kariera

Wybierz stanowisko którym jesteś zainteresowany,
a następnie uzupełnij formularz zgłoszeniowy:

Diagnosta laboratoryjny

Miejsce pracy: Warszawa/Katowice

Zakres obowiązków:

  • Analiza i preparatyka nasienia przed inseminacją
  • Obsługa analizatora immunochemicznego Cobas e411
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętymi standardami

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształecenia wyższego lub statusu studenta ostatniego roku analityki medycznej
  • Chęci zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń laboratoryjnych
  • Skrupulatności, obowiązkowości i samodzielności

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie analityka laboratoryjnego
  • Płatny staż/współpracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 3-4 miesięcy (po ukończeniu stażu jest możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w ambitnym i doświadczonym zespole

Położna

Miejsce pracy: Białystok/Katowice/Warszawa

  • Przygotowywanie pacjentów do zabiegów i procedur medycznych
  • Bieżąca opieka i budowanie relacji z pacjentami
  • Obsługa programu komputerowego

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (położna)
  • Aktywnego prawa wykonywania zawodu
  • Chęci zdobywania wiedzy
  • Komunikatywności i zorientowania na pacjenta - pasji do pracy z ludźmi
  • Dobrej znajomości obsługi komputera

Atutem będzie:

  • Doświadczenie zawodowe jako położna w szpitalu lub przychodni
  • Średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego (poziom minimum B2)

Oferujemy:

  • Spersonalizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Specjalista ginekolog w zakresie leczenia niepłodności

Miejsce pracy: Białystok/Katowice

  • Prowadzenie konsultacji z zakresu leczenia niepłodności, ginekologii i położnictwa
  • Przygotowywanie pacjentek do zabiegów inseminacji i in vitro
  • Przeprowadzanie procedur na każdym etapie leczenia metodami wspomaganego rozrodu
  • Przeprowadzanie zabiegów diagnostycznych takich jak histeroskopia

  • Specjalizacji z ginekologii i położnictwa
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Znajomości zagadnień z zakresu leczenia niepłodności
  • Entuzjastycznego podejścia do pracy z pacjentami

  • Doświadczenie w zakresie leczenia niepłodności
  • Doświadczenie w zakresie metod wspomaganego rozrodu
  • Doświadczenie w zakresie zabiegów endoskopowych
  • Komunikatywna znajomość języków obcych (angielski, rosyjski, niemiecki)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenie z zakresu leczenia niepłodności metodami wspomaganego rozrodu
  • Możliwość budowania ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się prywatnej sieci klinik leczenia niepłodności
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami medycyny rozrodu i zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Możliwość udziału w działaniach medialnych kliniki
  • Możliwość rozwoju naukowego i pracy nad innowacyjnymi projektami z dziedziny leczenia niepłodności