dr n. med. Tomasz Bączkowski
SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA
Klinika Bocian w Szczecinie to nowoczesna placówka ginekologiczna, położnicza i leczenia niepłodności. Zapewnia pacjentkom przyjazną i intymną atmosferę oraz komfortowe gabinety, gdzie przeprowadzane są badania ginekologiczne i USG. Zespół tworzą doświadczeniu lekarze, specjaliści w zakresie ginekologii, położnictwa i endokrynologii ginekologicznej. Na miejscu wykonujemy wiele badań laboratoryjnych, dzięki temu pacjentki uzyskują szybko wyniki niezbędne do dalszej diagnostyki i leczenia.
Skontaktuj się z naszym specjalistą
Na badanie ginekologiczne do Kliniki Bocian w Szczecinie pacjentki mogą zgłosić się, gdy profilaktycznie chcą sprawdzić swoje zdrowie, jak również w przypadku wystąpienia:
Konsultacja ginekologiczna w Klinice Bocian w Szczecinie składa się z wywiadu medycznego i badania ginekologicznego. Lekarz rozpoczyna wizytę od zadania pytań dotyczących przebiegu jej cyklu miesiączkowego, ewentualnych problemów zdrowotnych. Następnie odbywa się badanie narządów płciowych oraz szyjki macicy przy pomocy wziernika. Dodatkowo specjalista może wykonać badanie USG narządu rodnego.
Cena badania ginekologicznego w Szczecinie w Klinice Bocian wynosi 300 zł i zawiera już badanie USG ginekologiczne. Weryfikacja ultrasonograficzna przeprowadzana jest w sytuacji, gdy wymaga tego zdrowie pacjentki.
Klinika Bocian w Szczecinie mieści się w centrum miasta, w budynku Posejdon. Na badanie ginekologiczne w Szczecinie można umówić się poprzez kontakt telefoniczny. Do placówki można dojechać transportem publicznym oraz autem. Jeden kilometr od kliniki zlokalizowany jest dworzec PKP Szczecin Główny.
Przystanek Brama Portowa
- Linie 12, 61, 62, 75, 87, 807, A, B, C, G, H
Przystanek Brama Portowa
- Linie 1, 7, 8, 9, 10
Posejdon (płatny) – na parking wjeżdża się od ul. Partyzantów (poziom-1)
Miejski (płatny) Do Kliniki Bocian należy wejść klatką C od strony ul. Kaszubskiej i windą wjechać na 8 piętro.
Zespół lekarzy Kliniki Bocian w Szczecinie tworzą specjaliści ginekologii i położnictwa, endokrynologii ginekologicznej, jak również androlodzy, którzy od wielu lat z powodzeniem zajmują się leczeniem niepłodności, w tym procedurami in vitro.