INSEMINACJA GDAŃSK – NAJPROSTSZA TECHNIKA WSPOMAGANEGO ROZRODU INSEMINACJA GDAŃSK – NAJPROSTSZA TECHNIKA WSPOMAGANEGO ROZRODU

Klinika Bocian w Gdańsku to nowa placówka w województwie pomorskim, która zajmuje się pomaganiem niepłodnym parom w spełnianiu marzeń o posiadaniu dziecka. Pacjenci mogą w niej skorzystać z metod wspomaganego rozrodu takich jak in vitro oraz inseminacja domaciczna (IUI). Inseminacja to nieinwazyjny i bezbolesny zabieg trwający zaledwie kilka minut. Polega na wprowadzeniu wyselekcjonowanych i odpowiednio przygotowanych w laboratorium plemników do jamy macicy.

Przebieg inseminacji w Gdańsku

Klinika leczenia niepłodności w Gdańsku to placówka wyposażona w nowoczesne laboratorium, które jest odpowiednio przystosowane do wykonywania zabiegu inseminacji, gdzie diagności zajmują się precyzyjną selekcją plemników. Podczas całego procesu leczenia pacjenci są pod stałą opieką doświadczonego personelu medycznego.

Procedura inseminacji składa się z kilku ważnych etapów:

 • stymulacji hormonalnej owulacji,
 • monitoringu owulacji (USG i badania hormonów),
 • preparatyki nasienia,
 • zabiegu inseminacji.

Inseminacja w Gdańsku – wskazania do proceduru

Inseminacja domaciczna to zabieg często zalecany przez lekarzy przed przystąpieniem do in vitro. Proponuje się go parom, które zmagają się z bezskutecznymi staraniami o dziecko przez dłuższy czas i gdy metody farmakologiczne i zabiegowe nie przyniosły oczekiwanego rezultatu w postaci ciąży. Powodzenie zabiegu jest zależne od kilku czynników takich jak wiek kobiety, jakość nasienia mężczyzny i ogólny stan zdrowia pacjentów decydujących się na zabieg. Klinika Bocian w Gdańsku umożliwia skorzystanie z inseminacji z nasieniem dawcy w sytuacji, kiedy to przyczyną niepłodności okazuje się czynnik męski.

  Inseminacja Gdańsk – cena

  Koszt inseminacji w Klinice Bocian w Gdańsku to 1 050 zł. Cena zawiera przygotowanie nasienia do zabiegu oraz przeniesienie wyselekcjonowanych plemników do jamy macicy.

  Więcej informacji

  Klinika Bocian Gdańsk – inseminacja Trójmiasto, zapisy i dojazd

  Pacjentów zainteresowanych inseminacją w Trójmieście zachęcamy do kontaktu telefonicznego z placówką. Klinika Bocian w Gdańsku mieści się w dogodnej lokalizacji blisko biznesowej dzielnicy miasta. Łatwo można dojechać do niej własnym autem, jak i transportem publicznym. Wygodne połączenie cenią sobie zwłaszcza pacjenci umawiający się na inseminacją z Gdańska, Gdyni i Sopotu. W odległości ok. 350 m od ośrodka znajduje się Dworzec kolejowy Gdańsk Wrzeszcz, a do najbliższego Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest ok. 10 km.

  ul. Aleja Grunwaldzka 103A
  80-244 Gdańsk
  +48 58 350 28 80 gdansk@klinikabocian.pl

  icon bus

  Autobusy:

  Jaśkowa Dolina 03

  127, 162, 262

  icon bus

  Tramwaje

  Klonowa 02

  12, 9, 6, 11 i 5

  icon parking

  Parking:

  Miejski (płatny)

  icon zoom

  Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na Twoje pytania

  Nie ma złych pytań, jesteśmy po to, by pomóc. Nasz specjalista chętnie z Tobą porozmawia, doradzi i wyjaśni wszelkie wątpliwości dotyczące wizyt, badań, zabiegów, a także opowie o naszych metodach leczenia.

  SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPECJALISTĄ Z WYBRANEJ KLINIKI:

  Skontaktuj się z naszym specjalistą

  Warszawa - Śródmieście
  Phone icon +48 22 300 50 90

  Specjalistyczna wiedza

  Klinika leczenia niepłodności Gdańsk
  Klinika leczenia niepłodności Gdańsk

  Klinika Bocian w Gdańsku, jako nowoczesny ośrodek diagnostyki i leczenia niepłodności, dysponuje doskonale wyposażonym laboratorium embriologicznym, salami zabiegowymi oraz komfortowymi gabinetami.

  Czytaj dalej

  Badanie nasienia Gdańsk
  Badanie nasienia Gdańsk

  Dzięki badaniu nasienia mężczyzna może uzyskać wiarygodne informacje na temat stanu swoich plemników, a tym samym płodności. W gdańskim laboratorium wykonywane jest komputerową metodą CASA.

  Czytaj dalej

  Badania genetyczne Gdańsk
  Badania genetyczne Gdańsk

  Lekarze kliniki w Gdańsku w ramach diagnostyki niepłodności mogą zalecić różne badania genetyczne zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Zazwyczaj są to: kariotyp, AZF, CFTR, MTHFR, czynnik V Leiden.

  Czytaj dalej

  In vitro Gdańsk
  In vitro Gdańsk

  Procedura in vitro wykonywana w Gdańsku składa się z kilku etapów: rozpoczyna je stymulacja hormonalna, następnie dochodzi do punkcji, zapłodnienia in vitro, hodowli i transferu zarodków.

  Czytaj dalej

  Histeroskopia Gdańsk
  Histeroskopia Gdańsk

  Klinika Bocian zapewnia swoim pacjentom kompleksowe badania i zabiegi związane z leczeniem niepłodności. Specjaliści wykonują także histeroskopię, która jest nowoczesną, endoskopową metodą diagnostyczną oraz terapeutyczną.

  Czytaj dalej

  Prowadzenie ciąży Gdańsk
  Prowadzenie ciąży Gdańsk

  Klinika Bocian w Gdańsku zapewnia kobietom spodziewającym się dziecka najlepszą opiekę specjalistów ginekologii i położnictwa w Polsce. Nasi lekarze dysponują dużą wiedzą z zakresu prowadzenia ciąży.

  Czytaj dalej

  Ginekologia Gdańsk
  Ginekologia Gdańsk

  Klinika Bocian w Gdańsku to ośrodek w Polsce zajmujący się diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz ginekologią i położnictwem. W placówce podchodzimy do każdej pacjentki bardzo indywidualnie.

  Czytaj dalej

  Często zadawane pytania

  Częste pytania

  • 1

   Jak się przygotować do inseminacji?

   Inseminacja domaciczna (IUI) wymaga od pacjentów wykonania wcześniej określonych badań zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Lekarz może zalecić także przyjmowanie leków do stymulacji. Czytaj dalej

  • 2

   Czy inseminacja może zastąpić in vitro?

   Inseminacja nie jest wykonywana w zastępstwie in vitro. Wybór określonej metody zależy od sytuacji zdrowotnej pacjentów i konkretnych wskazań medycznych. Czytaj dalej

  • 3

   Jakie są rodzaje inseminacji?

   Zazwyczaj w klinikach leczenia niepłodności wykonywana jest inseminacja domaciczna. Może być przeprowadzona zarówno nasieniem partnera, jak i nasieniem dawcy. Czytaj dalej

  • 4

   Czy ciążą po inseminacji jest ciążą podwyższonego ryzyka?

   Sama metoda zapłodnienia nie wpływa na rozwój ciąży i jej przebieg. Istotne natomiast są przyczyny niepłodności, to one mogą powodować potencjalne zagrożenia, a nie inseminacja. Czytaj dalej