Aktualności

Lipiec 4, 2017


pierwsza wizyta

- Leczeniem niepłodności zajmuję się nieustannie od trzech dekad, właściwie od chwili kiedy w Polsce zaczęto stosować metody in vitro. Przez ten czas prowadziłem wiele par, niejednokrotnie z niezwykle skomplikowanymi problemami w obszarze płodności. Każda uzyskana ciąża i narodzone dziecko to dla mnie ogromna radość, satysfakcja, ale również motywacja, którą trudno sobie wyobrazić w innej pracy. Z niepłodnością boryka się bardzo dużo osób, wydaje się że problem ten przybiera na sile. Dobrze, że są takie miejsca jak Klinika Bocian, które zapewniają najnowocześniejsze metody leczenia, doświadczonych specjalistów i tak bardzo zaangażowany personel. Dlatego z wielką przyjemnością dołączam do tego wspaniałego zespołu. Stojąc na jego czele, będę dążył do tego, by skuteczność leczenia i satysfakcja pacjentów kliniki była zawsze na jak najwyższym poziomie - mówi dr Jarosław Niemoczyński, dyrektor medyczny Kliniki Bocian w Warszawie.

 

Nowy dyrektor medyczny warszawskiej Kliniki Bocian posiada specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa, od lat zajmuje się również andrologią. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, ukończył też liczne szkolenia i kursy specjalistyczne. Swoje 30-letnie doświadczenie zdobywał w szpitalach i klinikach zajmujących się leczeniem niepłodności zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

 

Zapisy na wizyty u dr Niemoczyńskiego przyjmowane są telefonicznie pod nr 22 300 50 90. Ponadto można umówić się na konsultację za pomocą formularza dostępnego na stronie www.klinikabocian.pl.

 

Więcej o dr Jarosławie Niemoczyńskim: https://warszawa.klinikabocian.pl/klinika/nasz-zespol/Jaroslaw-Niemoczynski