Historie pacjentów - storyData.title

Historie pacjentów

Najlepsza decyzja
Lekarz prowadzący:
  • dr n. med. Bartosz Pietrzycki
Klinika:
  • Klinika Bocian Białystok

Najlepsza decyzja

Z mężem staraliśmy się o dziecko przeszło 5 lat. Robiliśmy wszystkie możliwe badania i nie było konkretnej przyczyny tego, abyśmy nie mogli być w ciąży. Klinika Bocian była naszą drugą kliniką, do której zgłosiliśmy się z problemem i bardzo się cieszymy, że do was przyszliśmy.

Doktor Pietrzycki pomógł nam, dzięki niemu mamy Maję. Oczywiście in vitro. Wszystko udało się za pierwszym razem. Potem ciąża i tu też obeszło się bez problemów. Poród i cesarskie cięcie naturalnie u dr Pietrzyckiego. Wszystko cudownie, my już w domu i dzwoni telefon, to dr Pietrzycki, który powiedział, że muszę przyjechać na wizytę. Więc pojechałam od razu po telefonie. Z gabinetu wyszłam blada jak ściana: "guz miejsca łożyskowego". Podczas cesarskiego cięcia usunął dwa guzki i wysłał do analizy. Dr Pietrzycki dał namiary na dalszą diagnostykę i lekarza. Na szczęście wszystko jest dobrze.

Podejście do in vitro to najlepsza decyzja w naszym życiu. Jeszcze raz dziękujemy przecudownym Paniom położnym i wspaniałym lekarzom.

Zobacz inne historie naszych pacjentów