mgr Piotr Pietrewicz

MGRPIOTR PIETREWICZ

Jeden z najbardziej doświadczonych embriologów w Polsce. Odpowiada za jakość w laboratoriach analitycznych i embriologicznych w Klinikach Bocian. Posiada certyfikat Starszego Embriologa Klinicznego ESHRE.

Wypowiedzi w mediach

Jak przebiega zapłodnienie in vitro?
Badanie nasienia w Klinice Bocian?

Co drugi mężczyzna może mieć problem z poczęciem dziecka

(…) Dzięki prostemu, bezbolesnemu badaniu nasienia mężczyźni mogą dowiedzieć się w jakim stanie są ich plemniki. Jeżeli wynik okaże się nieprawidłowy, jest to tylko sygnał, że pora działa, by zwiększyć swoją szansę na zostanie tatą. (…)

WP.tv

Wakacyjna akcja bezpłatnych badań nasienia

(…) Dzięki nowoczesnym metodom diagnostycznym możliwe jest określenie, w jaki sposób zmieniać się będzie płodność kobiety w okresie najbliższych 3-4 lat. (…)

pulsmedycyny.pl

Natalia Siwiec ambasadorem kampanii „Płodny Polak”

(…) Wczesna diagnoza daje szansę mężczyźnie na zmianę przyzwyczajeń wpływających negatywnie na płodność, a tym samym na jej poprawę. (…)

Interia.pl

Biografia

Wykształcenie i staże:

Akademia Medyczna w Białymstoku

Najważniejsze certyfikaty i szkolenia:

Certyfikat Starszego Embriologa Klinicznego ESHRE Certyfikaty Embriologa Klinicznego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu Certyfikaty kongresów ESHRE Szkolenie IVM Training Programme w Klinice Niepłodności Szpitala Uniwersyteckiego w Kopenhadze w Harlev

Najważniejsze publikacje:

Influence of embryo transfer on embryo preimplantation development.
(Fertility & Sterility)

Członkostwo

Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu Członek ESHRE Członek Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych