PROWADZENIE CIĄŻY ŁÓDŹ - PROFESJONALNA OPIEKA DLA PRZYSZŁEJ MAMY

Klinika Bocian w Łodzi zapewnia kobietom spodziewającym się dziecka najlepszą opiekę specjalistów ginekologii i położnictwa w Polsce. Nasi lekarze dysponują dużą wiedzą z zakresu prowadzenia ciąży. Celem Kliniki Bocian w Łodzi jest zapewnienie prawidłowego przebiegu rozwoju dziecka oraz zdrowia i dobrego samopoczucia przyszłej mamy. O stan pacjentek troszczą się też wykwalifikowane położne. Ośrodek jest wyposażony w nowoczesne gabinety ginekologiczne, a także aparaty USG. Konsultacje i badania odbywają się w intymnej i przyjemnej atmosferze.

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

Badania w ciąży w Łodzi

Kobieta, która spodziewa się dziecka musi dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale też o zdrowie rozwijającego się maleństwa. Prowadzenie ciąży wymaga częstych spotkań z ginekologiem i wykonania szeregu badań.

Do nich należą m.in.

  • morfologia krwi,
  • badanie ogólne moczu,
  • badania wirusologiczne,
  • pomiar ciśnienia i masy ciała,
  • badania USG,
  • badania ginekologiczne,
  • badania prenatalne.

Prowadzenia ciąży w Łodzi - cena

Wizyta położnicza do 11 tygodnia w Klinice Bocian w Łodzi kosztuje 280 zł. Podczas każdej konsultacji lekarz może wykonać USG ginekologiczne, które jest już wliczone w cenę. Zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem dotyczącym badań wymaganych w ciąży.

Więcej informacji

Prowadzenie ciąży Łódź - zapisy i dojazd

Klinika Bocian w Łodzi znajduje się w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej obok Dworca Tramwajowego Centrum. Dzięki temu pacjenci mogą sprawnie dojechać do placówki ze wszystkich dzielnic Łodzi. Blisko ośrodka położony jest dworzec kolejowy Łódź Fabryczna (2,5 km od kliniki) oraz Port Lotniczy Łódź (8 km od kliniki). Klinika Bocian w Łodzi mieści się na 1 piętrze w kompleksie HI Piotrkowska. Aby wejść do środka należy kierować się wejściem od al. Adama Mickiewicza. W celu umówienia się na wizytę w kierunku prowadzenia ciąży należy skontaktować się z kliniką telefonicznie, a konsultantka postara się wybrać dogodny termin.

ul. Piotrkowska 157a
90-440 Łódź
+48 42 620 00 20 lodz@klinikabocian.pl

icon bus

Autobusy

Piotrkowska Centrum

- Linie 57, 72A, 80, 83

icon bus

Tramwaje

Piotrkowska Centrum

- Linie 10B, 12B, 3A, 3B, 8A, 8B

icon zoom

Klinika leczenia niepłodności w Łodzi - zespół lekarzy

Zespół lekarzy Kliniki Bocian w Łodzi składa się z najlepszych doświadczonych specjalistów ginekologii i położnictwa, którzy od wielu lat zajmują się leczeniem kobiecej i męskiej niepłodności.

Robert Skalski dr n. med. Robert Skalski Biografia
Ireneusz Salata dr n. med. Ireneusz Salata Biografia
Magdalena Ziętara dr n.med. Magdalena Ziętara Biografia
Jakub Malinowski dr n. med. Jakub Malinowski Biografia
Magdalena Golańska-Wróblewska dr Magdalena Golańska-Wróblewska Biografia

Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Nie ma złych pytań, jesteśmy po to, by pomóc. Nasz specjalista chętnie z Tobą porozmawia, doradzi i wyjaśni wszelkie wątpliwości dotyczące wizyt, badań, zabiegów, a także opowie o naszych metodach leczenia.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPECJALISTĄ Z WYBRANEJ KLINIKI:

Skontaktuj się z naszym specjalistą

Warszawa - Śródmieście
Phone icon +48 22 300 50 90

Specjalistyczna wiedza

Badania genetyczne Łódź
Badania genetyczne Łódź

W ramach diagnostyki niepłodności lekarze kliniki w Łodzi mogą zalecić parze różnego rodzaju badania genetyczne. Zazwyczaj są to: badania kariotypu, AZF, CFTR, MTHFR, czynnika V Leiden.

Czytaj dalej

Klinika leczenia niepłodności Łódź
Klinika leczenia niepłodności Łódź

Klinika w Łódź to nowoczesna placówka z doświadczoną kadrą lekarzy i embriologów, zajmująca się kompleksowo diagnostyką i leczeniem niepłodności m.in. za pomocą inseminacji (IUI) oraz in vitro.

Czytaj dalej

Inseminacja Łódź
Inseminacja Łódź

Wskazaniami do wykonania inseminacji domacicznej (IUI) w klinice w Łodzi są m.in. niska jakość nasienia, nieprawidłowości anatomiczne, zaburzenia owulacji, wczesne stadium endometriozy.

Czytaj dalej

Badanie nasienia Łódź
Badanie nasienia Łódź

Płodność mężczyzn można zweryfikować wykonując badanie nasienia. Nowoczesne laboratorium w Łodzi sprawdza liczebność plemników, ich żywotność, ruchliwość, a także morfologię, czyli budowę.

Czytaj dalej

In vitro Łódź
In vitro Łódź

W klinice w Łodzi para przed in vitro jest szczegółowo diagnozowana. Lekarze uważnie prowadzą całą stymulację hormonalną kobiety, poprzedzającą zabieg punkcji, hodowli i transferu zarodków.

Czytaj dalej

Ginekologia Łódź
Ginekologia Łódź

Klinika Bocian w Łodzi to nowoczesny ośrodek w centrum Polski zajmujący się diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz ginekologią i położnictwem. W placówce podchodzimy do każdej pacjentki bardzo indywidualnie.

Czytaj dalej