PROWADZENIE CIĄŻY POZNAŃ – PROFESJONALNA OPIEKA DLA PRZYSZŁEJ MAMY

Klinika Bocian w Poznaniu zapewnia pacjentkom znakomitą opiekę zaangażowanych ginekologów-położników oraz wykwalifikowanych położnych. Nasz zespół ma ogromną wiedzę z zakresu leczenia niepłodności, prowadzenia ciąży i wykonywania badan prenatalnych. Na miejscu pacjentki mogą skorzystać z szerokiej oferty badań diagnostyki laboratoryjnej, by na bieżąco móc sprawdzać swoje zdrowie w trakcie tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy.

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

Badania w ciąży w Poznaniu

Klinika Bocian w Poznaniu wykonuje zalecane ciężarnym kobietom badania, które pozwalają kontrolować w każdym trymestrze stan rozwijającego się maluszka i upewnić się, że ciąża przebiega prawidłowo. Dzięki systematycznym badaniom i wizytom lekarskim prowadzenie ciąży przebiega prawidłowo i bezpiecznie.

Pacjentki w Klinice Bocian w Poznaniu mogą wykonać m.in.:

  • USG genetyczne, prenatalne w każdym trymestrze,
  • testy PAPPA-A, NIFTY lub Harmony,
  • badania ogólne, wirusologiczne krwi oraz badania moczu,
  • cytologię,
  • biocenozę pochwy.

Prowadzenia ciąży w Poznaniu - cena

Wizyta położnicza do 11 tygodnia w Klinice Bocian w Poznaniu kosztuje 300 zł. Podczas każdej konsultacji lekarz może wykonać USG ginekologiczne, które jest już w cenie wizyty. Zachęcamy do zapoznania się z naszym dokładnym cennikiem badań USG w ciąży, a także pozostałych badań obowiązkowych i dodatkowych, zalecanych w poszczególnych trymestrach.

Więcej informacji

Prowadzenie ciąży Poznań - zapisy i dojazd

Klinika Bocian zlokalizowana jest w Poznaniu w nowoczesnym biurowcu Nobel Tower. Do ośrodka można łatwo dostać się własnym samochodem lub transportem publicznym. W przypadku umówienia się na wizytę lub badania w ciąży zachęcamy do kontaktu telefonicznego z kliniką.

ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
+48 61 635 00 55 poznan@klinikabocian.pl

icon bus

Autobusy:

Przystanek Polna - Linie 239

Przystanek Rynek Jeżycki - Linie 164, 236, 246

icon bus

Tramwaje

Przystanek Polna - Linie 17, 18

Przystanek Rynek Jeżycki - Linie 17,18

icon parking

Parking:

Nobel Tower (płatny)

Miejski (płatny)

icon zoom

Klinika leczenia niepłodności w Poznaniu - zespół lekarzy

Nasi specjaliści ginekologii i położnictwa zajmują się w Klinice Bocian Poznań kompleksowym leczeniem niepłodności. Posiadają szeroką wiedzę w obszarze wspomaganego rozrodu, in vitro i inseminacji.

Marcin Korman dr n. med. Marcin Korman Biografia
Grzegorz Sitkowski dr Grzegorz Sitkowski Biografia
Paula Kortus dr n. med. Paula Kortus Biografia

Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Nie ma złych pytań, jesteśmy po to, by pomóc. Nasz specjalista chętnie z Tobą porozmawia, doradzi i wyjaśni wszelkie wątpliwości dotyczące wizyt, badań, zabiegów, a także opowie o naszych metodach leczenia.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPECJALISTĄ Z WYBRANEJ KLINIKI:

Skontaktuj się z naszym specjalistą

Warszawa - Śródmieście
Phone icon +48 22 300 50 90

Specjalistyczna wiedza

Klinika leczenia niepłodności Poznań
Klinika leczenia niepłodności Poznań

Klinika Bocian w Poznaniu, jako nowoczesny ośrodek diagnostyki i leczenia niepłodności, dysponuje doskonale wyposażonym laboratorium embriologicznym, salami zabiegowymi oraz komfortowymi gabinetami.

Czytaj dalej

Inseminacja Poznań
Inseminacja Poznań

Inseminacja domaciczna wykonywana w Poznaniu to procedura proponowana parom bezskutecznie starającym się o dziecko, u których inne metody leczenia niepłodności nie przyniosły oczekiwanego efektu.

Czytaj dalej

Badanie nasienia Poznań
Badanie nasienia Poznań

Dzięki badaniu nasienia mężczyzna może uzyskać wiarygodne informacje na temat stanu swoich plemników, a tym samym płodności. W poznańskim laboratorium wykonywane jest komputerową metodą CASA.

Czytaj dalej

Badania genetyczne Poznań
Badania genetyczne Poznań

Lekarze kliniki w Poznaniu w ramach diagnostyki niepłodności mogą zalecić różne badania genetyczne zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Zazwyczaj są to: kariotyp, AZF, CFTR, MTHFR, czynnik V Leiden.

Czytaj dalej

In vitro Poznań
In vitro Poznań

Procedura in vitro wykonywana w Poznaniu składa się z kilku etapów: rozpoczyna je stymulacja hormonalna, następnie dochodzi do punkcji, zapłodnienia in vitro, hodowli i transferu zarodków.

Czytaj dalej

Histeroskopia Poznań
Histeroskopia Poznań

Klinika Bocian zapewnia swoim pacjentom kompleksowe badania i zabiegi związane z leczeniem niepłodności. Specjaliści wykonują także histeroskopię, która jest nowoczesną, endoskopową metodą diagnostyczną oraz terapeutyczną.

Czytaj dalej