PROWADZENIE CIĄŻY POZNAŃ – PROFESJONALNA OPIEKA DLA PRZYSZŁEJ MAMY

Klinika Bocian w Poznaniu zapewnia pacjentkom znakomitą opiekę zaangażowanych ginekologów-położników oraz wykwalifikowanych położnych. Nasz zespół ma ogromną wiedzę z zakresu leczenia niepłodności, prowadzenia ciąży i wykonywania badan prenatalnych. Na miejscu pacjentki mogą skorzystać z szerokiej oferty badań diagnostyki laboratoryjnej, by na bieżąco móc sprawdzać swoje zdrowie w trakcie tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy.

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

Badania w ciąży w Poznaniu

Klinika Bocian w Poznaniu wykonuje zalecane ciężarnym kobietom badania, które pozwalają kontrolować w każdym trymestrze stan rozwijającego się maluszka i upewnić się, że ciąża przebiega prawidłowo. Dzięki systematycznym badaniom i wizytom lekarskim prowadzenie ciąży przebiega prawidłowo i bezpiecznie.

Pacjentki w Klinice Bocian w Poznaniu mogą wykonać m.in.:

  • USG genetyczne, prenatalne w każdym trymestrze,
  • testy PAPPA-A, NIFTY lub Harmony,
  • badania ogólne, wirusologiczne krwi oraz badania moczu,
  • cytologię,
  • biocenozę pochwy.

Prowadzenia ciąży w Poznaniu - cena

Wizyta położnicza do 11 tygodnia w Klinice Bocian w Poznaniu kosztuje 280 zł. Podczas każdej konsultacji lekarz może wykonać USG ginekologiczne, które jest już w cenie wizyty. Zachęcamy do zapoznania się z naszym dokładnym cennikiem badań USG w ciąży, a także pozostałych badań obowiązkowych i dodatkowych, zalecanych w poszczególnych trymestrach.

Więcej informacji

Prowadzenie ciąży Poznań - zapisy i dojazd

Klinika Bocian zlokalizowana jest w Poznaniu w nowoczesnym biurowcu Nobel Tower. Do ośrodka można łatwo dostać się własnym samochodem lub transportem publicznym. W przypadku umówienia się na wizytę lub badania w ciąży zachęcamy do kontaktu telefonicznego z kliniką.

ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
+48 61 635 00 55 poznan@klinikabocian.pl

icon bus

Autobusy:

Przystanek Polna - Linie 239

Przystanek Rynek Jeżycki - Linie 164, 236, 246

icon bus

Tramwaje

Przystanek Polna - Linie 17, 18

Przystanek Rynek Jeżycki - Linie 17,18

icon parking

Parking:

Nobel Tower (płatny)

Miejski (płatny)

icon zoom

Klinika leczenia niepłodności w Poznaniu – zespół lekarzy

Nasi specjaliści ginekologii i położnictwa zajmują się w Klinice Bocian Poznań kompleksowym leczeniem niepłodności. Posiadają szeroką wiedzę w obszarze wspomaganego rozrodu, in vitro i inseminacji.

Grzegorz Mrugacz dr n. med. Grzegorz Mrugacz Biografia
Marcin Korman dr n. med. Marcin Korman Biografia
Grzegorz Sitkowski dr Grzegorz Sitkowski Biografia
Paula Mikołajska - Ptaś dr Paula Mikołajska - Ptaś Biografia

Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Nie ma złych pytań, jesteśmy po to, by pomóc. Nasz specjalista chętnie z Tobą porozmawia, doradzi i wyjaśni wszelkie wątpliwości dotyczące wizyt, badań, zabiegów, a także opowie o naszych metodach leczenia.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPECJALISTĄ Z WYBRANEJ KLINIKI:

Skontaktuj się z naszym specjalistą

Warszawa - Śródmieście
Phone icon +48 22 300 50 90

Specjalistyczna wiedza

Klinika leczenia niepłodności Poznań
Klinika leczenia niepłodności Poznań

Klinika Bocian w Poznaniu, jako nowoczesny ośrodek diagnostyki i leczenia niepłodności, dysponuje doskonale wyposażonym laboratorium embriologicznym, salami zabiegowymi oraz komfortowymi gabinetami.

Czytaj dalej

Inseminacja Poznań
Inseminacja Poznań

Inseminacja domaciczna wykonywana w Poznaniu to procedura proponowana parom bezskutecznie starającym się o dziecko, u których inne metody leczenia niepłodności nie przyniosły oczekiwanego efektu.

Czytaj dalej

Badanie nasienia Poznań
Badanie nasienia Poznań

Dzięki badaniu nasienia mężczyzna może uzyskać wiarygodne informacje na temat stanu swoich plemników, a tym samym płodności. W poznańskim laboratorium wykonywane jest komputerową metodą CASA.

Czytaj dalej

Badania genetyczne Poznań
Badania genetyczne Poznań

Lekarze kliniki w Poznaniu w ramach diagnostyki niepłodności mogą zalecić różne badania genetyczne zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Zazwyczaj są to: kariotyp, AZF, CFTR, MTHFR, czynnik V Leiden.

Czytaj dalej

In vitro Poznań
In vitro Poznań

Procedura in vitro wykonywana w Poznaniu składa się z kilku etapów: rozpoczyna je stymulacja hormonalna, następnie dochodzi do punkcji, zapłodnienia in vitro, hodowli i transferu zarodków.

Czytaj dalej

Histeroskopia Poznań
Histeroskopia Poznań

Klinika Bocian zapewnia swoim pacjentom kompleksowe badania i zabiegi związane z leczeniem niepłodności. Specjaliści wykonują także histeroskopię, która jest nowoczesną, endoskopową metodą diagnostyczną oraz terapeutyczną.

Czytaj dalej