Umów wizytę w Klinice Bocian

Pn - Pt 8:00 - 20:00
Umów wizytę przez formularz

Nasi lekarze w Warszawa

Paweł Kuć
Dr n. med. Paweł Kuć
SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiada specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Z powodzeniem zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, jak również prowadzeniem ciąż.

Ireneusz Salata
Dr n. med. Ireneusz Salata
SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

Specjalista ginekologii i położnictwa, endokrynologii, androlog kliniczny. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Absolwent i wieloletni pracownik Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Piotr Raczyński
Dr n. med. Piotr Raczyński
SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w War­szawie. Specjalizuje się w prowadzeniu ciąż, również tych wysokiego ryzyka, zajmuje się także zabiegami operacjami ginekologicznymi oraz położniczymi.

Krzysztof Pyskło
Dr Krzysztof Pyskło
SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w ultrasonograficznej diagnostyce płodu zarówno I, II, jak i III trymestru ciąży. Wykonuje także badania USG piersi.

Aneta Krasoń
Dr n. med. Aneta Krasoń
SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację drugiego stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób kobiecych narządów rodnych, prowadzeniem ciąż, pomaga również pacjentkom zmagającym się z niepłodnością.

Maciej Łuba
Dr Maciej Łuba
UROLOG

Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w kraju jak i za granicą, m.in. w Szpitalu Praskim na Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej, na stażu w Klinice Urologii Wiedeńskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rafał Karwowski
Dr Rafał Karwowski
SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się kompleksowym prowadzeniem ciąży, a także diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych, włącznie z wykonywaniem zabiegów endoskopowych.

Prawidłowo wysłano zgłoszenie
Niestety, ale nie udało się wysłać zgłoszenia.

Umów wizytę w Klinice Bocian za pomocą formularza

Jeśli masz preferowane godziny, w których chcesz umówić wizytę, lub wybranego lekarza, podaj te informacje poniżej. Skontaktujemy się z Tobą.

Wybierz lekarza
Dowolny lekarz
Dni tygodnia
Dowolny
Godziny wizyty
Dowolny