Aktualności

pierwsza wizyta

Klinika Bocian jest
już w Poznaniu

Klinika Bocian rozpoczęła swoją działalność w kolejnym mieście - w Poznaniu. Nowoczesna placówka leczenia niepłodności zlokalizowana jest w Nobel Tower. Wcześniej funkcjonowała tam Klinika IVITA, która w efekcie przejęcia dołączyła do sieci Klinik Bocian.

pierwsza wizyta

Sosnowiec: Rekrutacja do programu refundacji in vitro

Już 14 marca 2019 roku o godzinie 8.00 w Klinice Bocian w Katowicach rozpocznie się rekrutacja par do miejskiego programu polityki zdrowotnej „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2017-2020”.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Badania kliniczne w Klinice Bocian

Poszukujemy pacjentek chętnych do uczestnictwa w badaniu klinicznym, sprawdzającym, czy nowy badany lek w porównaniu z placebo podwyższy wskaźnik ciąż u kobiet w trakcie procedury in vitro (IVF) lub procedury wstrzyknięcia zawartości plemnika bezpośrednio do oocytów (ICSI).

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Nowy dyrektor
medyczny w Warszawie

Do zespołu Kliniki Bocian w Warszawie dołączył dr Jarosław Niemoczyński, wybitny specjalista z 30-letnim doświadczeniem w zakresie leczenia niepłodności. Objął on jednocześnie funkcję dyrektora medycznego warszawskiej placówki Kliniki Bocian.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Ruszają badania kliniczne
w Klinice Bocian

Poszukujemy pacjentek chętnych do uczestnictwa w badaniu klinicznym realizowanym w Klinice Bocian, sprawdzającym, czy nowy lek podwyższy wskaźnik ciąż u kobiet w trakcie procedury in vitro – IVF i ICSI.

 

pierwsza wizyta

Sosnowiec: rekrutacja do
programu in vitro

25 kwietnia 2017 r. rozpocznie się rekrutacja do programu polityki zdrowotnej „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2017-2020”.

pierwsza wizyta

Poradnia dietetyczna
wspiera pacjentów

W Klinice Bocian w Warszawie i Białymstoku rusza poradnia dietetyczna wspierająca pary w procesie leczenia niepłodności, kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby zmagające się z nietolerancją pokarmową.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Wspieramy białostockie
siatkarki

Klinika Bocian w ramach współpracy z Klubem Sportowym BAS Białystok w sezonie 2016/17 sponsoruje II-ligowy zespół siatkarek. Jest to kolejny sezon, w którym klinika angażuje się we wsparcie białostockiej drużyny siatkarskiej kobiet.

pierwsza wizyta

Regularne konsultacje z
dr Mrugaczem w Katowicach

W  Katowicach rozpoczyna regularne przyjmowanie pacjentek dr Grzegorz Mrugacz, dyrektor medyczny Klinik Bocian. Jest to kolejne miasto obok Białegostoku i Warszawy, gdzie doktor będzie systematycznie udzielał konsultacji w kierunku niepłodności.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Rośnie liczba
zagranicznych pacjentek

Klinika Bocian w latach 2013-2015 zwiększyła czterokrotnie liczbę przeprowadzonych procedur in vitro wśród pacjentek z zagranicy. Z zabiegów zapłodnienia pozaustrojowego dotychczas skorzystały kobiety starające się o dziecko z blisko 15 krajów.

pierwsza wizyta

Nowa Klinika Bocian
w Katowicach

Na mapie Katowic pojawiła się nowa placówka leczenia niepłodności - Klinika Bocian. Znajduje się w centrum miasta, przy ul. Dąbrówki 13. Jest to już trzecia Klinika Bocian przeprowadzająca zabiegi in vitro w Polsce obok oddziałów w Warszawie i Białymstoku.

pierwsza wizyta

Klinika Bocian z wakacyjną
akcją kampanii ,,Płodny Polak

W lipcu rusza akcja bezpłatnych badań nasienia w Klinikach Bocian w ramach kampanii społecznej ,,Płodny Polak". Mężczyźni mogą profilaktycznie skontrolować swoje plemniki, by sprawdzić ich zdolność do zapłodnienia. Zapisy ruszają w Dniu Ojca - 23 czerwca br.